A jegyzeteimben már foglalkoztam a városunk kiállítási lehetőségeiről. Meglepően szűk az alkalom a műveink bemutatására.. Ha sorba veszem :--- ezekre lehet támaszkodnom:
OPEL MŰVÉSZETI GALÉRIA Itt a saját beosztásunk, akaratunk diktál. A háromhetes a legjobban járható időtartam. Össze akarom kötni a
BÁNKI DONÁT SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS TECHNIKUM GALÉRIÁJÁVAL. Ez még csak most induló gondolat. Az új igazgatósággal meg kell teremtenem az összhangot. Egyvonalba akarom rakni az OPEL lehetőségével. Tari szalonigazgató úr ezt minden bizonnyal támogatni fogja.
ERKEL FERENC ZENEISKOLA NAGYTERME Az igazgató váltása következtében a kapcsolatom megszakadt, persze a saját hibámból. Újra építem és a lehetőség szerint hosszabb lélegzetű, hosszabb időt felhasználó kiállítást lehet itt rendezni.
PUSKIN MŰVELŐDÉSI HÁZ az új átalakítást még nem néztem meg. Itt a TATAVÖLGYIEKET csoportos kiállításra hívom meg, persze a nagyteremben megrendezetten. Ennek a követelménye a csoport újjászervezése. Ebben segítséget kérek NEDVES PÉTER ifjú alkotótársamtól. A most ŐSZI TÁRLATON több fiatal szerepel, ezek meghívása a cél. A fiatalítás egyértelműen időszerű. A HÁZ Igazgatónőjével a lehetőséget megbeszélem.
BAH mint új lehetőség lépett be. Itt a műhely jellegű ---- munkabemutató lehetősége a legjobb. Bukowski Zoli és az TM ALAPÍTVÁNYUNK EGYETÉRTÉSE fontos. Az új indulásunk minden cselekedetét az Alapítványunkkal megbeszélem.
AZ ALSÓGALLAI ÉS A FELSŐGALLAI MŰVELŐDÉSI HÁZAK: Itt a bemutatkozó műhelymunkák és a vezetett beszélgetések a helyénvalók. Nem kell a nagyszámú alkotás, sokkal fontosabb a kortárs művészetről való eszmecsere. Felsőgallán az Általános Iskola 7. - 8 .- os tanulói bevonása fontos. Művészeti nevelés az új oktatási lehetőség szerint nem elég súlyos - Itt a modern , a kortárs törekvésekre gondolok.